2 Room Terraced Apartment Cannes Centre

  • 55 μ²
  • 1 υπνοδωμάτιο
  • 1 μπάνιο

Το 2 Room Terraced Apartment Cannes Centre απέχει 300 μέτρα από το Παλάτι Φεστιβάλ και Συνεδρίων και μόνο 10 λεπτά με τα πόδια από την Αγορά Forville. Οι επισκέπτες μπορούν να χρησιμοποιήσουν Wi-Fi για εργασία ή ψυχαγωγία.

Αυτό το διαμέρισμα παρέχει στους επισκέπτες χώρο καθιστικού και σαλόνι, καθώς και σύγχρονες ανέσεις, όπως ρυθμιζόμενο κλιματισμό. Για περισσότερη άνεση, αυτό το κατάλυμα διαθέτει ξεχωριστή τουαλέτα. Επιπλέον, έχει στεγνωτήρα μαλλιών και πετσέτες.

Το 2 Room Terraced Apartment Cannes Centre με 1 υπνοδωμάτιο παρέχει πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα με παροχές καφέ και τσαγιού, ψυγείο, φούρνο.

Αυτό το διαμέρισμα βρίσκεται στην άνετη τοποθεσία 350 μέτρα από τη Λα Κρουαζέτ. Το κέντρο της πόλης απέχει 10 λεπτά με τα πόδια. Το 2 Room Terraced Apartment Cannes Centre 55 τ.μ. Βρίσκεται περίπου 1 χλμ. από το Μουσείο Castre. Η στάση λεωφορείων Gray d'Albion βρίσκεται σε απόσταση περίπου 5 λεπτών με τα πόδια.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near 2 Room Terraced Apartment Cannes Centre
Le Duplex Jaures
Τιμή μόνο για κινητά

Le Duplex Jaures

55 μ από το κατάλυμα
Spacieux T3 Pour 6 Pres De La Gare Et Du Palais
Τιμή μόνο για κινητά

Spacieux T3 Pour 6 Pres De La Gare Et Du Palais

70 μ από το κατάλυμα
Elegant Apartment In Central Cannes
Τιμή μόνο για κινητά

Elegant Apartment In Central Cannes

113 μ από το κατάλυμα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    Αεροδρόμιο Νίκαιας ΚυαΝής Ακτής
    28 χλμ.

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Στάθμευση

    Υπηρεσίες καταλύματος

    • VIP check-in/ -out
    • Γρήγορο check-in/ -out
    • Αποθήκευση αποσκευών
    • Υπηρεσίες τουριστικού γραφείου
    • Υπηρεσίες καταστημάτων

    Γεύματα

    • Τραπεζαρία εξωτερικού χώρου

    Στην κουζίνα

    • Βραστήρας
    • Κουζινικά είδη

    Παροχές για παιδιά

    • Βρεφικές κούνιες

    Στα δωμάτια

    • Κλιματισμός
    • Θέρμανση
    • Παράθυρα με ηχομόνωση
    • Καθιστικό
    • Ταράτσα
    • Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
    • Τραπέζι φαγητού
    • Υπηρεσία σιδερώματος

    Στο μπάνιο

    • Πλυντήριο ρούχων
    • Δωρεάν προϊόντα περιποίησης

    Συσκευές

    • LCD TV

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
    • Ανελκυστήρας
    • Καφετέρια
    • Ανιχνευτές καπνού
    • Κλειδί

    Κατοικίδια

    • Επιτρέπονται κατοικίδια

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 16:00 έως 20:00
    Check-out: από 05:00 έως 10:00
    Αριθμός αδείαςFR76921982732
    Συχνές ερωτήσεις
    • Πού ακριβώς είναι το 2 Room Terraced Apartment Cannes Centre;
      Το 2 Room Terraced Apartment Cannes Centre βρίσκεται κοντά σε Λα Κρουαζέτ.
    • Ποια αξιοθέατα έχει κοντά στο το 2 Room Terraced Apartment Cannes Centre;
      Τα δημοφιλή αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά στο το 2 Room Terraced Apartment Cannes Centre περιλαμβάνουν Νήσος Αγία Μαργαρίτα, Fort Royal Sainte-Marguerite Island καθώς και Παλάτι Φεστιβάλ και Συνεδριών.
    • Πόσο κοστίζει η κράτηση στο το 2 Room Terraced Apartment Cannes Centre;
      Η τιμή κράτησης στο το 2 Room Terraced Apartment Cannes Centre θα είναι 240€.
    • Πώς πληρώνω στο το 2 Room Terraced Apartment Cannes Centre;
      Το 2 Room Terraced Apartment Cannes Centre δέχεται τις εξής τρόπους πληρωμής:
      • Visa
      • American Express
    • Υπάρχουν εστιατόρια κοντά στο διαμέρισμα;
      Τα εστιατόρια κοντά στο διαμέρισμα περιλαμβάνουν Paradiso Nicole & Pierre και Grill and Wines και απέχουν μόνο 5 λεπτά με τα πόδια.
    • Είναι διαθέσιμο το Ίντερνετ στο το 2 Room Terraced Apartment Cannes Centre;
      Όχι, στο το 2 Room Terraced Apartment Cannes Centre δεν προσφέρει Wi-Fi. Παρακαλούμε, επικοινωνήστε με το κατάλυμα για να μάθετε περισσότερα σχετικά με τους όρους και προϋποθέσεις.
    • Πόσο μεγάλο είναι το 2 Room Terraced Apartment Cannes Centre;
      Η έκταση του το 2 Room Terraced Apartment Cannes Centre αποτελεί 55 μ².

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    Αεροδρόμιο Νίκαιας ΚυαΝής Ακτής
    28 χλμ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    2 Room Terraced Apartment Cannes Centre

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο